Wat is haver voor graansoort?

Haver is een graansoort en behoort tot de grassenfamilie. Haver wordt vaak gegeten als havermout met melk zodat het een pap wordt. Maar het kan ook gebruikt worden in verschillende gerechten of in koek en repen.

Havermout zijn de geknipte en geplette haverkorrels. Als deze niet geknipt en geplet zijn, dat worden ze havervlokken genoemd.

Haver is van nature glutenvrij, maar komt in de meeste gevallen in aanraking met gluten van andere granen zoals tarwe. Dit komt bijvoorbeeld omdat ze naast elkaar geteeld worden of verwerkt worden in dezelfde fabriek. Als dit niet het geval is, dan kan haver glutenvrij verkocht worden met het logo voor glutenvrij op de verpakking.

Het aantal voedingsstoffen in haver is vergelijkbaar met die van andere granen zoals tarwe.

Geschreven door

Rabia Kechouch beantwoordt jouw vragen | Gezondeten.nl

Rabia Kechouh

Diëtist i.o.

Mogelijk ook interessant om te weten

Is haver glutenvrij?

Rabia Kechouh
Haver is van nature een glutenvrij graan. Echter, haver wordt vaak verbouwd naast tarwegranen. Hierdoor is de kans groot dat de haver besmet raakt met...

Welke graansoorten zijn glutenvrij?

Rabia Kechouh
Glutenvrije graansoorten zijn gierst, haver, maïs, rijst, sorghum, teff, boekweit en quinoa. Boekweit en quinoa zijn eigenlijk geen granen, maar pseud...

Wat is sorghum voor graansoort?

Rabia Kechouh
Sorghum is een graansoort uit de grassenfamilie. Sorghum kan gebruikt worden in salades, soepen, ontbijtproducten, brood en meer. Het aantal voedingss...

Wat voor graansoort is kamut?

Wendy van Doorn
Kamut is een graansoort van de grassenfamilie en is verwant aan de graansoort tarwe. Spelt is een zachte tarwesoort en kamut is een harde tarwesoort. ...

Wat zijn goede alternatieven voor rijst?

Ilse Brand
Rijst is een graansoort die in grote delen van de wereld als belangrijkste voedingsbron dient. Na het oogsten wordt rijst uit de plant gehaald en ontd...
Toon meer (944)
Volg ons