Is haver glutenvrij?

Haver is van nature een glutenvrij graan. Echter, haver wordt vaak verbouwd naast tarwegranen. Hierdoor is de kans groot dat de haver besmet raakt met gluten van tarwegranen. Haver mag daarom niet zomaar verkocht worden als glutenvrij. Dit mag alleen als er met zekerheid gezegd kan worden dat de haver helemaal niet in contact is gekomen met gluten, van verbouwing tot aan het verkopen van de haver. Als dit laatste het geval is, staat er op de verpakking expliciet ‘glutenvrij’ genoemd. Of het gekruiste graan keurmerk is te vinden op de verpakking. Patiënten met coeliakie of glutensensitiviteit kunnen alleen deze glutenvrije haver veilig eten.

Geschreven door

Rabia Kechouch beantwoordt jouw vragen | Gezondeten.nl

Rabia Kechouh

Diëtist i.o.

Mogelijk ook interessant om te weten

Wat is haver voor graansoort?

Rabia Kechouh
Haver is een graansoort en behoort tot de grassenfamilie. Haver wordt vaak gegeten als havermout met melk zodat het een pap wordt. Maar het kan ook ge...
Diëten +2

Past spelt in een glutenvrij dieet?

Melissa Verlaan
Er wordt vaak beweert dat spelt glutenvrij zou zijn. Dit is echter niet zo. Spelt bevat gluten. Gluten zijn eiwitten die in veel graansoorten voorkome...

Welke graansoorten zijn glutenvrij?

Rabia Kechouh
Glutenvrije graansoorten zijn gierst, haver, maïs, rijst, sorghum, teff, boekweit en quinoa. Boekweit en quinoa zijn eigenlijk geen granen, maar pseud...

Is glutenvrij brood gezonder dan gewoon brood?

Ilse Brand
Gluten zijn terug te vinden als onderdeel van de eiwitten in tarwe, rogge, gerst, spelt en haver. Dankzij gluten krijgt brood een luchtige structuur o...

Wat is sorghum voor graansoort?

Rabia Kechouh
Sorghum is een graansoort uit de grassenfamilie. Sorghum kan gebruikt worden in salades, soepen, ontbijtproducten, brood en meer. Het aantal voedingss...
Toon meer (17)
Volg ons